Logo Mensy

Ubytování

hotel_image_04b.jpg (1160×420)

Pro jarní setkání 2019 jsme zvolili ubytování v Konferenčním centru Malenovice (Malenovice 146, Frýdland nad Ostravicí). V hotelu jsou k dispozici jedno až šestilůžkové pokoje s příslušenstvím. Většina pokojů je vybavena terasou s nádherným výhledem do údolí a na protější beskydské vrcholy. Kapacita hotelu je 85 lůžek a při využití všech přistýlek je možné ubytovat až 100 osob. 

hotel_1801.jpg (1000×668)

Pěti a šestilůžkové pokoje jsou mezonetové a mají přistýlky, které budou případně využity až po obsazení všech lůžek. 

Pár kroků pod hotelem se nachází areál pěti roubenek – Hradová, Satina, Malchor, Útulna a Malenka. Roubenky mají stejný standard služeb jako hotel a celkovou kapacitu 66 lůžek v různých typech pokojů, od dvoj do osmilůžkových.  

roubenky_2110.jpg (1000×709) 

Ve všech prostorách je přístup k bezdrátovému internetu zdarma. Celý areál je mimo centrum obce i hlavní cestu. Je zde možnost využít travnaté fotbalové hřiště, víceúčelové hřiště s umělým povrchem a hřiště na plážový volejbal. Herna pro děti je vybavena hračkami, dětskými knížkami a přebalovacím pultem. Herna pro dospělé je vybavena biliárem, šipkami a stolním fotbalem. Celý objekt je nekuřácký. 

Cena za ubytování s polopenzí:

-          550 Kč/osoba/noc s polopenzí - troj až osmilůžkový pokoj (6+2) 

-          750 Kč/osoba/noc s polopenzí - dvojlůžkový pokoj v hotelu (kapacita 6 lůžek)

-          650 Kč/osoba/noc s polopenzí - dvojlůžkový pokoj v roubenkách (kapacita 10 lůžek)

-          390 Kč/dítě/noc s polopenzí - děti od 4 do 12 let ve troj až osmilůžkovém pokoji 

-          ZDARMA - děti do 3 let včetně bez nároku na službyPřihlášením k ubytování souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů Konferenčním centrem Malenovice.