Logo Mensy

Aktuální informace
k jarnímu celostátnímu setkání Mensy v roce 2021
ze dne 25. 4. 2021

Je nám líto, ale vyhodnotili jsme aktuální situaci, včetně všech omezení a opatření, a rozhodli jsme se, že posuneme Jarní setkání na květen 2022. Registrace budou zrušeny a platby budou postupně vraceny.

Spuštění registrací na JMS 2022 plánujeme na leden 2022. 

Věříme, že nám zachováte přízeň a uvidíme se všichni příští rok. 


ze dne 16. 2. 2021

Registrace budou zahájeny 1. dubna 2021. Na programu stále pracujeme
a nevzdáváme se naděje, že se uvidíme v červnu na Mácháči.

Návod na registraci na setkání i návod na případné zrušení účasti naleznete v menu.

Těšíme se na vás!

MS Praha

 


ze dne 4. 1. 2021

Jarní setkání se uskuteční o prvním červnovém víkendu, tedy v termínu 2. - 6. 6. 2021.
Připravujeme spuštění registrací, termín jejich zahájení bude upřesněn.

Hodně zdraví a sil v novém roce přeje MS Praha

 


25. března roku 2020

Vážení členové a přátelé Mensy ČR,

vzhledem řádící pandemii a jejím důsledkům jsme se rozhodli posunout Jarní celostátní setkání Mensy ČR o jeden rok. Rádi bychom vás tedy pozvali do Starých Splavů do hotelu Bezděz druhý víkend v květnu 2021, kde se pro vás chystáme uspořádat celostátní jarní setkání s názvem K Bezdězu bez děsu 2020.

Máme pro vás už teď připraven zajímavý a bohatý program se spoustou exkurzí, výletů, přednášek a her včetně nezapomenutelné celodenní bojovky…

Všechny vaše realizované platby zůstanou na účtu Mensy jako záloha na nový termín a všechny vaše registrace jsou zachovány v systému a budou převedeny na nový termín. Pokud však preferujete vrácení peněz, jděte prosím na stránky https://akce.mensa.cz/, kategorie Moje volby, kde do 30.4.2020 zaškrtněte volbu Vrácení peněz a doplňte číslo bankovního účtu, na který chcete vrátit peníze, v Bankovní spojení v sekci Profil účastníka do 30.4.2020. Všechny vaše provedené platby budou pak do konce května 2020 vráceny na uvedené účty. Tím se ale zároveň zruší vaše registrace i rezervace vybraných pokojů. Nové registrace na setkání budete moci znovu zadávat v lednu 2021.

A nezapomeňte, že mezitím se ještě uvidíme na podzimním setkání v termínu 24. – 28. září 2020, které pořádá MS Hradec Králové v hotelu Žalý v Krkonoších.

Věříme, že nám zachováte přízeň!

Hodně zdraví a sil přeje MS Praha

 


17. března 2020

Vyhodnotili jsme aktuální situaci, včetně všech postupujících opatření, a rozhodli jsme se, že posuneme Jarní setkání o rok na květen 2021. 

O dalším postupu ohledně registrací a plateb vás budeme informovat.