Logo Mensy

Aktuální informace k celostátnímu setkání Mensy

Podzimní setkání v termínu 24. – 28. září 2020
pořádá MS Hradec Králové v hotelu Žalý v Krkonoších.

 

Informace k jarnímu setkání 2020/2021

ze dne 25. března 2020

Vážení členové a přátelé Mensy ČR,

vzhledem řádící pandemii a jejím důsledkům jsme se rozhodli posunout Jarní celostátní setkání Mensy ČR o jeden rok. Rádi bychom vás tedy pozvali do Starých Splavů do hotelu Bezděz druhý víkend v květnu 2021, kde se pro vás chystáme uspořádat celostátní jarní setkání s názvem K Bezdězu bez děsu 2020.

Máme pro vás už teď připraven zajímavý a bohatý program se spoustou exkurzí, výletů, přednášek a her včetně nezapomenutelné celodenní bojovky…

Všechny vaše realizované platby zůstanou na účtu Mensy jako záloha na nový termín a všechny vaše registrace jsou zachovány v systému a budou převedeny na nový termín. Pokud však preferujete vrácení peněz, jděte prosím na stránky https://akce.mensa.cz/, kategorie Moje volby, kde do 30.4.2020 zaškrtněte volbu Vrácení peněz a doplňte číslo bankovního účtu, na který chcete vrátit peníze, v Bankovní spojení v sekci Profil účastníka do 30.4.2020. Všechny vaše provedené platby budou pak do konce května 2020 vráceny na uvedené účty. Tím se ale zároveň zruší vaše registrace i rezervace vybraných pokojů. Nové registrace na setkání budete moci znovu zadávat v lednu 2021.

A nezapomeňte, že mezitím se ještě uvidíme na podzimním setkání v termínu 24. – 28. září 2020, které pořádá MS Hradec Králové v hotelu Žalý v Krkonoších.

Věříme, že nám zachováte přízeň!

Hodně zdraví a sil přeje MS Praha

 

 

17. března 2020

Vyhodnotili jsme aktuální situaci, včetně všech postupujících opatření, a rozhodli jsme se, že posuneme Jarní setkání o rok na květen 2021. 

O dalším postupu ohledně registrací a plateb vás budeme informovat.