Logo Mensy

PROGRAM

Pátek 25. října:

  • 14:00–17:00 exkurze/únikovka/laser game
  • 17:15–18:15 prohlídka rezidence Veliš a minipivovaru Revolta, Žďár n. S.
  • 14:00–18:00 individuální příjezd, registrace a ubytování účastníků
  • 17:45–18:00 individuální soutěž (Dáša Srbová)
  • 18:00–19:00 večeře
  • 19:30–20:00 zahájení, uvítání
  • 20:00–21:00 týmová soutěž (M.T.D.)
  • od 21:00 volná zábava

Sobota 26. října:

  • 07:00–09:00 snídaně
  • 09:00–13:00 exkurze/výlety
  • 13:30–17:00 týmová hra Devatero řemesel a desátá bída/exkurze/výlety/
  • 17:45–18:00 individuální soutěž (Dáša Srbová)
  • 18:00–19:00 večeře
  • 19:10–19:30 týmová soutěž (Petra Holubová)
  • 19:30–20:00 individuální soutěž (Mia Jánošková)
  • 20:00–21:00 individuální soutěž (Zdena Pániková)
  • 19:30–21:00 Oldřich Pelčák - beseda
  • 21:00–23:00 organizační schůzka přípravného týmu Logické olympiády
  • od 21:00 volná zábava

Neděle 27. října:

  • 07:00–09:00 snídaně
  • 09:00–13:00 exkurze/výlety/workshopy žonglování
  • 14:30–16:25 Jiří Grygar - přednáška
  • 16:30–17:30 představení Sedm synů
  • 17:30–18:30 představení Starý had
  • 18:00–19:00 večeře  
  • 19:05–19:20 individuální soutěž (Dáša Srbová)
  • 19:20–19:50 individuální soutěž (Zuzana Kořínková)
  • 20:00–21:00 týmová soutěž (Tomáš Blumenstein)
  • 20:00–22:00 Černá hodinka 
  • od 21:00 volná zábava
  • 21:00–22:00 schůzka organizačního týmu EMAG 2020 Brno

Pondělí 28. října:

  • 07:30–09:00 snídaně
  • 09:00–17:30 celodenní týmová hra Po stopách Devíti Skal
  • 17:30–18:00 individuální soutěž (Iva Berčíková)
  • 18:00–19:00 večeře
  • 20:00–21:30 slavnostní vyhlášení výsledků soutěží, rozdání cen
  • od 21:30 volná zábava

Úterý 29. října:

  • 08:00–09:30 snídaně
  • 09:00–13:30 Dolní Rožínka – bývalý uranový důl a podzemní výzkumné pracoviště
  • do 10:00 vyklizení a uvolnění pokojů
  • po 11:00 individuální odjezdy účastníků
  • 12:00 Kästle Nové Město na Moravě, TOKOZ Žďár nad Sázavou 
  • 14:00–15:00 Na pivo s Karlem (Linhartem) - Nové Město na Moravě 
  • 14:00–15:00 Ostrov nad Oslavou - prohlídka zemědělského družstva
  • 14:00–16:00 Vysočina Aréna - kolečkové lyže

Změna programu vyhrazena.