Logo Mensy

Ubytování

Hotel Jezerka

Ubytování je zajištěno ve čtyřlůžkových chatkách ve dvoulůžkových pokojích a čtyřlůžkových apartmánech v hotelu Jezerka (apartmán má dva dvoulůžkové pokoje) a v dvoulůžkových a třílůžkových pokojích v Depandance, což je oddělená budova vedle hotelu je součástí hotelu Jezerka. Všechny pokoje mají koupelnu s WC, se sprchovým koutem nebou vanou.

pokoj

kapacita cena
Čtyřlůžková chata 12 600 Kč
Dvoulůžkový pokoj v Depandance 26 970 Kč
Třílůžkový pokoj v Depandance 6 890 Kč
Dvoulůžkový pokoj v hotelu 56 1 070 Kč
Čtyřlůžkové apartmá v hotelu 20 1 070 Kč

Kapacita je celkový počet osob. Cena je uvedena za osobu a noc, včetně polopenze.

Hotel nám nabízí možnost využít přistýlky v chatkách bez příplatku a na pokojích za příplatek 350 Kč za přistýlku a noc. Případné požadavky na přistýlky budeme řešit individuálně.

Uvedené ceny ubytování jsou včetně polopenze (vyjma přistýlek), snídaně formou bufetu a jednotné večeře. Máte-li speciální požadavky na jídlo (bezlepkové, vegetariánské), uveďte to při objednávce.

Koupelna

Při překročení uvedené kapacity budeme vyjednávat o jejím zvýšení a ceny ubytování pro pokoje nad uvedenou kapacitu budeme upřesňovat a individuálně domlouvat s jednotlivými zájemci.

V ceně ubytování je zahrnuta 1 hodina pobytu v Aqua centru (vnitřní bazén, masážní vana, parní sauna, infra kabina)/noc.

Wellness

https://jezerka.cz/