Logo Mensy
Mensa ČR Časopis Mensa Mensa gymnázium Logická olympiáda

Ubytování

Máme rezervovanou kapacitu ve dvou ubytovacích zařízeních: Vinařství U Kapličky a Vinařství Nosreti. V ceně ubytování je zahrnuta snídaně.

POZOR! Vzhledem k tomu, že jednotlivých pokojů v jednotlivých kategoriích je omezené množství, rozdělení bude probíhat dle požadavků a pořadí přihlášení. V případě, že již požadované ubytování nebude k dispozici, bude účastníkům nabídnuta náhradní varianta.

Vinařství U Kapličky

Zde bude hlavní místo setkání. Vinařství U Kapličky nabízí ubytování v překrásném prostředí, na mírném návrší uprostřed vinic, necelé 2 km od centra obce Zaječí. Poměrně rozsáhlý komplex tří ubytovacích částí (Vinařství, Retro Club, Na Vyhlídce) velmi dobře zapadá do vinařské oblasti a nijak nenarušuje charakteristický ráz krajiny. Všechny dvoulůžkové až čtyřlůžkové pokoje i apartmány (s možností přidání až dvou přistýlek v některých případech) jsou standardně vybaveny sociálním zázemím (sprchový kout, WC) stylovým nábytkem, minibarem, televizí se satelitním signálem, wi-fi a některé i klimatizací. Pokoje v ubytovací části Na Vyhlídce mají navíc posezení na terase, téměř všechny apartmány jsou vybaveny whirlpool vanou.

Bližší informace najdete na oficiálním webu ubytovatele (https://www.vinarstviukaplicky.cz/), autentické fotografie od Pavla Terbera jsou k dispozici zde (odkaz vede na externí web).

Vinařství U Kapličky – letecký pohled

Vinařství U Kapličky – letecký pohled. Kliknutím na mapu se obrázek otevře ve vyšším rozlišení v novém okně prohlížeče. (Zdroj: Google Maps)

Vinařství Nosreti

Vinařství Nosreti se nachází na okraji obce Zaječí a je vzdáleno asi 900 m (15 minut pěšky) od hlavního místa setkání. Kromě ubytování v hlavním penzionu (1 čtyřlůžkový apartmán, 2 třílůžkové pokoje, 15 dvoulůžkových pokojů) jsou zde k dispozici dva bungalovy (v každém jsou 3 čtyřlůžkové pokoje) a stylová chalupa (1 čtyřlůžkový pokoj a 4 dvoulůžkové pokoje). Samostatná chalupa je vybavena velkou společnou kuchyní a dvěma samostatnými koupelnami; k dispozici je vlastní parkování pro tři vozidla a venkovní posezení.

Bližší informace najdete na http://vinarstvinosreti.cz/.