Logo Mensy
Mensa ČR Časopis Mensa Mensa gymnázium Logická olympiáda

Inzerce

Deskové hry pro děti z dětského domova

Možná máte doma nepotřebnou deskovou hru, která Vás již nebaví hrát nebo jste ji dostali jako dárek a nerozbalili. Pokud ano, děti z Dětského domova v Horním Slavkově (jehož jsem se stal ředitelem) ocení, když hru přivezete na setkání a děti zasponzorujete. Oceníme deskovky jednoduché, zánovní, s pravidly, pro věkovou kategorii 5 let a výše. Děkuji všem, kteří hru přivezou a předají.

Nebráním se ani jiné formě spolupráce mezi Dětským domovem a Vaším nápadem. (Příklad: nemuselo by zůstat jen u deskovek, Dětský domov by uvítal dětské knihy, hračky, NOVÉ oblečení, nádobí, příbory, sportovní potřeby a třeba i výpočetní techniku, TV, čtečky knih, apod.)

Pokud byste měli v plánu darovat Dětskému domovu více věcí (nebo třeba i jen jednu objemnější věc), prosím pošlete mi e-mail na petr.cavojsky(zavinac)volny.cz, abychom se spolu domluvili na převzetí. Nepřijedu na setkání nákladním vozem, ale obyčejným osobním autem :-)

Dětský domov Horní Slavkov je typově uzpůsoben do rodinných skupin. To prakticky znamená 6 dvojbytů (spojené 2 bytové jednotky v jednu), v každém bydlí 8 dětí ve věku 3–20 let.

Petr Čavojský